Warszawa
blisko

Strona główna / Wszystkie banki / HAITONG BANK, S.A.

W Warszawie działają 2 oddziału banku HAITONG BANK, S.A. . Tu możesz otworzyć wkład, dokonać płatności, wypłacić gotówkę, uzyskać kredyt lub kartę kredytową tak samo jest i w innych bankach w Warszawie. Porównaj warunki kredytów banku HAITONG BANK, S.A. z innymi bankami na stronię internetowej https://100bankov.pl.

Информация о банке

Информация о банке:

Haitong Bank, S.A. – międzynarodowy bank inwestycyjny. Posiada oddziały na czterech kontynentach i działa na wielu rynkach finansowych na świecie. Główna siedziba banku jest zlokalizowana w Lizbonie w Portugalii.

Historia


Haitong Securities to broker papierów wartościowych w Chinach. Świadczy usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie papierami wartościowymi, transakcji terminowych, a także bankowości inwestycyjnej, finansowania przedsiębiorstw, fuzji i przejęć, zarządzania aktywami i funduszami powierniczymi oraz inwestycjami private equity. Od 2007 roku Haitong Securities jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju, od 2012 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Hongkongu.

7 września 2015 roku, Haitong Securities sfinalizował nabycie banku Banco Espirito Santo de Investimento (w skrócie BESI) od Novo Banco za 379 mln dolarów. Nowy właściciel zdecydował się prowadzić dalszą działalność pod marką Haitong Bank S.A. BESI był bankiem inwestycyjnym wywodzącym się z Portugalii, który od lat 90. prowadził działalność również na rynkach międzynarodowych (m.in. w Irlandii, Hiszpanii, Brazylii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i w Indiach).

Oddziały

Miasto Adres Telefon
Warszawa Warszawa, Złota 59 (22) 347-40-00, 347-40-99

Dane adresowe

Pełne imię i nazwisko: HAITONG BANK, S.A.

Siedziba prawna: Warszawa, ul.Złota 59, 00-120

Kontakt

(22) 347-40-00, 347-40-99